Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Fantasy Rudoval: Válečníkův meč

Rudoval: Válečníkův meč

SKU: 66334
379 

Ponořte se do světa, kde vládne statečnost a přátelství. Nadčasový young adult román Rudoval: Válečníkův meč od Briana Jaquese vás vezme na kouzelnou cestu, jenž uchvacuje čtenáře všech věkových kategorií - od mladých dobrodruhů, až po zkušené nadšence do fantasy. I ten nejmenší tvoreček dokáže změnit svět První díl knižní série Rudoval (anglicky Redwall) zavede čtenáře do říše Hvozdu kvetoucího mechu. Obyvatelé, kteří doposud žijí v míru a klidu, jsou náhle ohroženi předzvěstí katastrofy! V čele své divoké hordy se blíží krysí vojevůdce Bičák Klany. Poslední nadějí na záchranu nevinných obyvatel je dávná relikvie - meč Martina Válečníka! Osud opatství Rudoval nyní leží na bedrech mladého myšího hrdiny, který se na konci svého dobrodružství možná sám stane živoucí legendou. Pro milovníky hrdinské fantasy Rudoval je literární poklad určený všem čtenářům. Příběhy o statečnosti, cti a věrnosti rezonují napříč generacemi. Ať už zavádíte mladou mysl do světa fantasy nebo hledáte okouzlující útěk od reality vy sami, Rudoval vám nabídne svět, v němž je radost pobývat. Mimořádné kouzlo knižní série Rudoval spočívá v její schopnosti přenést čtenáře na místo, kde lesní tvorové vládnou meči, řeší hádanky a usilují o spravedlnost. O autorovi Brian Jacques, brilantní autor odpovědný za sérii Rudoval, byl mistrovským vypravěčem s jedinečným darem pro tvorbu poutavých příběhů. Pocházel z Liverpoolu, Anglie. Než se stal spisovatelem, byl námořníkem, řidičem kamionu i dramatikem. Jacques zanechal nezapomenutelnou stopu ve světě fantasy literatury. Jeho příběhy, plné antropomorfních zvířat a dechberoucích dobrodružství, bavily čtenáře po desetiletí a zanechaly trvalé dědictví. Jacques vtiskl život hrdinům a zloduchům, vštípil čtenářům smysl pro úžas a pevnou víru v sílu dobra. Ukázka z knihy

Rudoval: Válečníkův meč na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRudoval: Válečníkův meč

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Nejznámější strašidelné domy na světě: Příběhy plné duchů a záhad

Prozkoumejte nejznámější strašidelné domy a zámky na světě, jejich historii a příběhy, které je obklopují. Od Amityville Horror House v New Yorku, přes Winchester Mystery House v Kalifornii, zámek Bran v Rumunsku, až po Myrtles Plantation v Louisianě a zámek Edinburgh ve Skotsku. Každý z nich má svůj jedinečný a strašidelný příběh.

Kdo jsou Zombie?

Zombie jsou fiktivní stvoření, která mají původ v haitské kultuře a postupně se staly ikonickou součástí kultury populární. Známe je především z filmů, televizních seriálů a videoher. Představují oživlé mrtvé, kteří mohou být rychlí, agresivní a nebezpeční.

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.