Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Stojany a pořadače Podložka na hrací dílky Karak/Carcassonne (nová verze)

Podložka na hrací dílky Karak/Carcassonne (nová verze)

SKU: 66726
42 

Nová verze mřížek: pružnější materiál hladší povrchová úprava jednoduší systém zámků rozšířené sloty na destičky pro jednodušší vkládání dílků (ocení hlavně ti nejmenší hráči) Tato nová verze není kombinovatelná s původními mřížkami. Podložka na hrací dílky pro hry Karak nebo Carcassonne zajistí, že se vám nebudou rozjíždět herní destičky po stole. Za pomoci šikovné podložky svedete posunout celou sestavu od kraje stolu, aniž by se všechno rozpadlo. Pomocí vychytané podložky destičky hezky uspořádáte a můžete snadno posouvat všemi dílky naráz. Díky zámkům lze jednotlivé kusy spojovat a vytvořit si tak velikost a tvar podložky podle potřeby. Jedna mřížka pojme 9 destiček (3 x 3). Rozměry: 14,7 x 14,7cm (včetně zámků).

Podložka na hrací dílky Karak/Carcassonne (nová verze) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPodložka na hrací dílky Karak/Carcassonne (nová verze)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hobbiti: Mýtické bytosti Středozemě

Hobbiti jsou fascinující bytosti z Tolkienovy Středozemě. Tito malí tvorové, známí pro svá velká chodidla a lásku k pohodlí, jsou plni odvahy a dobrodružství. Přestože jsou poklidní a tiší, hobbiti jako Bilbo a Frodo Pytlík ukázali, že i ti nejmenší mohou mít velký vliv.

Po stopách obrů

V Hostinném na radniční věži stojí dva obři a město střeží. Dohlíží, by všechen jeho lid žil v míru a měl ve městě klid. Poutníku, který k nám...

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.