Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Náramky Náramek s citátem Harry Potter

Náramek s citátem Harry Potter

SKU: 66726
1. Varianta

Zabývej se svými sny

2. Varianta

Always

3. Varianta

Nezáleží na tom, jak se kdo narodí

259 

Jedinečný náramek s citáty oblíbených postav z příběhů o Harry Potterovi nadchne každého fanouška. Náramek nebyl vykouzlen žádnou kouzelnickou hůlkou, ale byl vyroben hezky ručně v našem brašnářství ze 100% hovězí kůže hrubé cca 2 mm. Nápisy jsou na kůži vygravírovány laserem. Zapínání náramku je vyřešeno pomocí kovového cvočku, který můžete nastavit na dvě délky – 19 cm a 17 cm (obvod zápěstí). Který z citátů ozdobí vaší ruku? 1) Always... 2) Nezáleží na tom, jak se kdo narodí, ale co se z něj stane. Albus Brumbál 3) Zabývej se svými sny, ale nezapomínej žít. Albus Brumbál

Náramek s citátem Harry Potter na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíNáramek s citátem Harry Potter

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.