Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Medovina Medovina Mjolnir (Hidromiel) 0,33 l

Medovina Mjolnir (Hidromiel) 0,33 l

SKU: 66481
105 

Lehká svěží polosuchá medovina Mjolnir ze Španělska. Tento metheglin (medovina vyrobena s přídavkem bylin a koření) je obohacen o zázvor a mátu. Má nízký obsah alkoholu. Mjölnir, známý také jako Mjöllni, je bájnou zbraní Thóra, ochránce z Asgardu. Tento mocný artefakt, často přezdívaný Thórovo kladivo, má původ v severské mytologii, kde byl stvořen dvěma trpasličími kováři, Brokkem a Sindrim. Ti ho mistrně ukovali ze srdce umírající hvězdy Složení: voda, med, zázvor, máta Objem: 0,33 l Obsah alkoholu: cca 4,5% obj. Medoviny prodáváme zákazníkům od 18 let věku!

Medovina Mjolnir (Hidromiel) 0,33 l na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMedovina Mjolnir (Hidromiel) 0,33 l

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

E.T. mimozemšťan – fenomén, který změnil kinematografii

E.T., sympatický mimozemšťan, který se stal globální ikonou od svého filmového debutu v roce 1982, nadchne svými univerzálními tématy o přátelství, emocionální sounáležitosti a touze po spojení a pochopení.

Maják Flannan Isles: Příběh o záhadném zmizení strážců

Příběh majáku Flannan Isles a jeho tří strážců, kteří v roce 1900 záhadně zmizeli, je jedním z největších námořních mysterií 20. století. Děj se stal inspirací pro řadu pověstí, knih a filmů.

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.

Duch mlynáře rdousil pocestné

V jednom z údolí Vavřineckého potoka stojí malebný mlýn – na první pohled naprosto obyčejné stavení. Přesto je opředeno nejrůznějšími legendami. Podle jedné z...