Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Nátepníky kožené Kožený nátepník klasický, s kovovými dírkami

Kožený nátepník klasický, s kovovými dírkami

SKU: 66726
1. Barva

přírodní

2. Barva

hnědá

3. Barva

černá

341 

Nátepník je neodmyslitelná ochrana zápěstí všech bojovníků, lze jej zároveň užít jako doplněk ke kostýmu. Je vyroben z cca 2,5 mm silné kůže, zavazuje se koženou tkanicí (součást zboží). Nátepník klasický je dlouhý 17 cm, kolem zápěstí má obvod 17 cm. Na přání lze zhotovit i jiný rozměr, namořit jinou barvou nebo přidat zdobení (za příplatek). Stačí požadavky vepsat do poznámky před dokončením objednávky. Uvedená cena je za jeden nátepník.

Kožený nátepník klasický, s kovovými dírkami na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKožený nátepník klasický, s kovovými dírkami

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Oltréé! – Kooperativní desková hra plná fantasy světa a nebezpečí

Oltréé! je nová kooperativní desková hra plná fantasy světa, příšer a nebezpečí. Vyberte si ze 6 scénářů, zvládněte úkoly a ochraňte svou satrapii. Zážitek pro fanoušky kooperativních her a fantasy světů!