Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Marvel Champions LCG Marvel Champions: Deadpool

Marvel Champions: Deadpool

SKU: 66726
522 

Deadpool je rozšiřující sada Hero Pack pro karetní hru Marvel Champions, do které přidává postavu antihrdiny Deadpoola. Rozšíření je v angličtině. Oh yeah, we’re doing this. You know him, you love him, it’s the wacky and wonderful Merc with the Mouth, Deadpool! This fourth-wall-breaking hero has finally arrived in Marvel Champions: The Card Game, and he’s coming in a larger Hero Pack than the others! Deadpool’s all about risk-reward gameplay, with an ability that makes him nearly immortal but also adds acceleration tokens to the main scheme. His pack also comes with a brand-new aspect for the game: the ‘Pool aspect! In this 78-card Hero Pack, you’ll find Deadpool, his fifteen signature cards, and a bunch of ‘Pool aspect cards for you to play around with, including some extras in the back of the pack for you to experiment with! No Marvel game would be complete without Deadpool, and Marvel Champions would not be complete without the Deadpool Hero Pack. This expansion comes with a 40-card pre-built deck, giving you the chance to start playing from the moment you open the box.

Marvel Champions: Deadpool na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMarvel Champions: Deadpool

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Yellowstone – tajemný svět vulkánů, divoké zvěře a archeologických pokladů

Yellowstone je nejstarším národním parkem na světě, ale také jedním z nejméně prozkoumaných a nejtajemnějších míst naší planety. Tento obrovský kus divočiny, posetý gejzíry a vodopády, ukrývá řadu záhad a je domovem největší koncentrace savců v kontinentálních USA.

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Biblická Archa úmluvy: Tajná vysílačka pro komunikaci s mimozemskými civilizacemi?

Biblická Archa úmluvy je fascinující starověký artefakt, který mnohé teoretiky inspiroval k neobvyklým hypotézám. Jednou z nich je i teorie, že jde o tajnou vysílačku pro komunikaci s mimozemskou civilizací. Je na tom něco pravdy, nebo patří tato myšlenka do světa science fiction?

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.