Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Osud dobrodruha

SKU: 66726
827 

Desková hra Osud dobrodruha je inspirována fantasy vypravěčskými hrami na hrdiny a hráči si v ní budou vytvářet svého dobrodruha. S ním pak budou čelit různým nástrahám a výzvám, aby naplnili rekův velkolepý osud. Ve hře budete za pomoci karet vrhat runy a také se rozhodnete, zda půjdete cestou hrdinství nebo padoušství. Dobrodružství můžete prožívat kooperativně s ostatními, soupeřit nebo si zahrát variantu pro jednoho hráče! Vytvořte si hrdinu: Cesta vašeho dobrodruha začíná kartami původu, pohnutek a osudu. V průběhu hry tvoříte svůj příběh tím, že překonáváte výzvy, získáváte povahové rysy a nacházíte nové spojence. Zvolte si svou cestu: Abyste vylepšili svého hrdinu a získali body osudu, musíte čelit výzvám. Každá výzva má dvě různé cesty. Zvolte si cestu, vrhněte runami a zjistěte, zda jste byli úspěšní. Můžete využít pomoci temných run, dejte si však pozor, ať nepropadnete zkaženosti! Naplňte své poslání!: Hrajte karty hrdinství a intrik, abyste naklonili náhodu na svou stranu nebo zpomalili protihráče. Bojujte s ďábelskými protivníky. Nakonec se vítězem stane hrdina s nejvíce body osudu, každý hráč ale dostane šanci stvořit postavu a vyprávět velkolepý příběh! Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 45 karet postav 91 karet dějství 44 karet hrdinství a intrik 4 desky hráčů 24 speciálních akrylových run 40 žetonů zkušeností 12 úkolů protivníka pravidla hry Odkazy pravidla (pdf, česky) recenze

Osud dobrodruha na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíOsud dobrodruha

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.

Na duchy ani farář nestačil

Paranormální události v jihočeském Sepekově: Pan Josef je svědkem záhadných jevů, zjevení mlhavých postav a tajemných hlasů v kuchyni starého domu. Vše zřejmě souvisí s historií místa a požárem, který tu vypukl v roce 1912. V okolí domu byly pozorovány i další záhadné úkazy.

Maják Flannan Isles: Příběh o záhadném zmizení strážců

Příběh majáku Flannan Isles a jeho tří strážců, kteří v roce 1900 záhadně zmizeli, je jedním z největších námořních mysterií 20. století. Děj se stal inspirací pro řadu pověstí, knih a filmů.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.