Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kachničky TUBBZ Kachnička TUBBZ Star Wars – Stormtrooper (First Edition)

Kachnička TUBBZ Star Wars - Stormtrooper (First Edition)

SKU: 66134
643 

Sběratelská kachnička TUBBZ Original Stormtrooper ze Star Wars bude ozdobou každé koupelny i sbírky. Kachní Stormtrooper TUBBZ First Edition je dodáván ve stylové bílé vaničce s logem Original Stormtrooper. Vaničku využijete jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem).

Kachnička TUBBZ Star Wars - Stormtrooper (First Edition) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ Star Wars - Stormtrooper (First Edition)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.