Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Fantasy Final Fantasy VII Remake: Traces Of Two Pasts

Final Fantasy VII Remake: Traces Of Two Pasts

SKU: 66726
666 

Final Fantasy VII Remake: Traces Of Two Pasts je anglicky psaná kniha z prostředí Final Fantasy. Kniha je v angličtině. This novel in two parts delves into the pasts of Aerith Gainsborough and Tifa Lockhart, the beloved heroines of Final Fantasy VII. Although having met only days before, during the earth-shattering sequence of events that led to their escape from Midgar, Aerith and Tifa have already formed a tentative friendship based on mutual trust and respect. As they continue on their journey with Cloud, Barret, and Red XIII, the two women open up to each other further, exchanging stories from their pasts. By turns exciting, humorous, and poignant, this work from Final Fantasy and Kingdom Hearts writer Kazushige Nojima brings greater depth to the characters of Aerith and Tifa, and to the world of Final Fantasy VII.

Final Fantasy VII Remake: Traces Of Two Pasts na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFinal Fantasy VII Remake: Traces Of Two Pasts

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Lidožraví obři – Vraždící monstra nejen české mytologie

Obři lidožrouti v české mytologii a legendách různých kultur. Přečtěte si jejich zajímavé příběhy a zjistěte, jak se stali součástí literárního světa, včetně děl J. R. R. Tolkiena a řeckého eposu Odysea.

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.