Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Fantasy Dvůr vysoko v horách

Dvůr vysoko v horách

SKU: 66334
435 

Vzrušující TikTok senzace od A.K. Mulford - plná romantiky, intrik, magie a vášně. První kniha série Pět korun Okrithu začíná cestu uprchlé rudé čarodějnice Remy, která bojuje o získání zpět svého království a objevování toho, co skrývá její srdce. Devatenáctiletá Remy ví, že je poslední živoucí rudou čarodějnicí a rozhodla se, že to tak zůstane. Nicméně, král Severního dvora, který povraždil její rodinu, má jiné plány a chce vyhubit její druh, dokud nezůstane nikdo. Když se do jejího útočiště v hospodě dostanou čtyři vílí válečníci, Remy se snaží uprchnout, ale její magie není dostatečně silná, aby zastavila tvrdohlavého - a pohledného - Prince Halea z Východního království. Tvrdí, že chce zabránit válce s Severním dvorem, než jeho království dopadne stejně jako Remyino. K tomu ale potřebuje rudou čarodějnici...a Remy je poslední svého druhu. Přestože se k němu cítí přitahována, neví, zda mu může důvěřovat. Ale pro šanci zachránit sama sebe, svůj lid a zbavit svět vražedného tyrana, musí Remy vložit svou víru do Hala a jeho společníků při nebezpečné cestě za ztracenými relikviemi...a zjistit, zda je připravená zajistit své dědictví.

Dvůr vysoko v horách na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDvůr vysoko v horách

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Thorovo kladivo: Symbol síly, ochrany a nevyčerpatelné životní energie přírody

Thorovo kladivo, nejvýznamnější nordický symbol, ochrání vás před útoky a poskytne mocnou podporu. Zjistěte více o jeho původu a symbolice.

Tolkienova Středozemě: mytologie, jazyky a příroda jako zdroje inspirace

Tolkienova Středozemě odráží jeho fascinaci mytologií, jazyky a přírodou, stejně jako zkušenosti z první světové války. Inspirace z nordických a keltských legend se mísí s hlubokou znalostí filologie, což vedlo k vytvoření bohatého a vícevrstevného světa.