Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dětské kostýmy Bavlněný dětský plášť Jedi

Bavlněný dětský plášť Jedi

SKU: 66334
1. Velikost

146/152

2. Velikost

122/128

3. Velikost

134/140

563 

Roztomilý dětský plášť pro malé rytíře Jedi, nebo nadějné padawany tohoto řádu. Nádherný základ stejnokroje ochránců míru ve světě Hvězdných válek. Plášť ochrání před mrazivým větrem na Hothu i před žárem obou sluncí na pískem zasypané planetě Tattooine. Hnědý plášť Jedi vyrábíme v naší dílně ze 100% bavlny. Díky kvalitním materiálům je plášť pohodlný a velmi prodyšný. Plášť je rozšířený, opatřený širokou kapucí a dlouhými, širokými rukávy. K vytvoření dokonalého dojmu doporučujeme zároveň s pláštěm pořídit i dětský kostým Jedi, který můžete doplnit i hnědými kalhotami z naší nabídky. A žádnému ochránci řádu by neměl chybět jeho vlastní světelný meč.

Bavlněný dětský plášť Jedi na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBavlněný dětský plášť Jedi

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.