Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Alien RPG Alien RPG – Heart of Darkness

Alien RPG - Heart of Darkness

SKU: 66726
725 

Uvnitř krabice se sadou Heart of Darkness naleznete herní scénář, mapy a dalším materiál pro hru na hrdiny Alien RPG. Sada je v angličtině, je k ní zapotřebí vlastnit základní pravidla nebo Starter Set. The company found a new lifeform, and they want you to study it. Their offer’s uncharacteristically generous - you catalog this organism, determine how they can use it, and bring it back so they can slap their patent on it. Fairly routine stuff. In exchange, they ll hook you up with a cushy corporate department head position, secure you a book deal, and make sure the institute of your choice gives you tenure. Did I mention the money? There’s a lot of it. Simple survey, sample, and analysis job. Seemed too good to be true. Of course it is. Heart of Darkness is a complete Cinematic Scenario for the ALIEN roleplaying game, written by sci-fi novelist Andrew E.C. Gaska. It is a stand-alone adventure, but also serves as a conclusion to the Draconis Strain Saga begun in the cinematic scenario Chariot of the Gods and continued in Destroyer of Worlds. The scenario is designed for 3–5 players plus the Game Mother, and is a spiraling descent into soul-crushing madness. This boxed set contains: The main Heart of Darkness scenario book. A huge double-sided map (format 864 x 558 mm) of the Erebos plasma trawling space station. Seven pre-generated characters to choose from. Custom cards for secret messages and personal agendas. Player maps and handouts. Requiers the core rulebook to be played.

Alien RPG - Heart of Darkness na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíAlien RPG - Heart of Darkness

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.