Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Kartografové: Hrdinové

Kartografové: Hrdinové

SKU: 66726
491 

Kartografové: Hrdinové je desková hra ze světa Hrdiny v kostce a lze ji hrát samostatně nebo v kombinaci s původní hrou Kartografové, ve které se snažíte co nejdůmyslněji poskládat jednotlivé obrazce do mapy. Kartografové: Hrdinové obsahují nové mapy, nové karty průzkumu, bodovací karty a karty přepadení. A samosebou vás čekají také hrdinové - ti vám pomohou bojovat proti nestvůrám. Kombinací Hrdinů s původními Kartografy získáte spoustu nových herních možností! Hra obsahuje česká pravidla.

Kartografové: Hrdinové na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKartografové: Hrdinové

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.

Věštby a proroctví: Pohled do historie a vliv na současnou společnost

Lidé se často obrací k věštění a proroctvím ve snaze získat vhled do budoucnosti. Tento článek zkoumá historii a význam proroctví v lidské kultuře a způsoby, kterými ovlivňuje naše rozhodnutí a postoje.

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...