Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Stolové hry Kartografové: Hrdinové

Kartografové: Hrdinové

SKU: 64917
486 

Kartografové: Hrdinové je desková hra ze světa Hrdiny v kostce a lze ji hrát samostatně nebo v kombinaci s původní hrou Kartografové, ve které se snažíte co nejdůmyslněji poskládat jednotlivé obrazce do mapy. Kartografové: Hrdinové obsahují nové mapy, nové karty průzkumu, bodovací karty a karty přepadení. A samosebou vás čekají také hrdinové - ti vám pomohou bojovat proti nestvůrám. Kombinací Hrdinů s původními Kartografy získáte spoustu nových herních možností! Hra obsahuje česká pravidla.

Kartografové: Hrdinové na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKartografové: Hrdinové

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Jak se chovat při setkání s duchy: klid, respekt a otevřená komunikace

Setkání s duchy může být fascinující nebo děsivá zkušenost. V tomto článku najdete doporučení, jak se při takovém setkání chovat, jak navázat komunikaci, a co dělat, pokud se cítíte ohroženi. Klíčové jsou klid, respekt a otevřená komunikace.