Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Karetní hry Dědicové trůnu

Dědicové trůnu

SKU: 66726
563 

V karetní hře Dědicové trůnu se hráči snaží dovést svou frakci k vítězství - k dispozici budou mít císařskou armádu, horaly, nemrtvé a vodní lid. Na začátku hry obdrží tajně postavu, která náleží k dvojici z těchto frakcí. Aby zvítězili, musí splnit podmínky jedné z nich. Hráči během hry zahrávají své hrdiny a posouvají ukazatele na hrací ploše, zatímco situace se bude často překotně měnit. Na konci hry se vyhodnotí, která frakce vyhrála. Hráč, jenž je s ní spojen a má nejvíce jejích hrdinů, se stává vítězem. Hra obsahuje česká pravidla. Odkazy recenze na blogu imago videorecenze (česky)

Dědicové trůnu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDědicové trůnu

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Stříbrňáci – česká rarita mezi mimozemšťany

Na počátku devadesátých let pozorovali zpravidla nezávislí svědkové podivné, asi jeden a půl metru vysoké postavy, zahalené ve stříbřité mlhovině. Jedním z očitých svědků...

Záhada Betlémské hvězdy: historické teorie a astronomické hypotézy

Betlémská hvězda, jedno z největších tajemství historie, fascinuje vědce a teology po celá staletí. Seznamte se s různými historickými, astronomickými a teologickými teoriemi, které se snaží objasnit povahu a význam tohoto enigmatického jevu, známého také jako Vánoční hvězda.

Gondorský strom: Symbol naděje a obnovy z Pána prstenů

Gondorský strom, symbol krásy, síly a naděje pro národ Gondoru v knižní a filmové sérii Pán prstenů. Vysazen králem jako přátelství mezi lidmi a elfy. Poškozován, spálen a obnoven jako znak obnovy.

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.