logo STAR WARS
logo pán prstenů

Články

Home Fantasyobchod Puzzle s 3D efektem 3D Puzzle Harry Potter – Bradavice a Hedvika, 300 dílků

3D Puzzle Harry Potter - Bradavice a Hedvika, 300 dílků

SKU: 63048
436 

Hezké puzzle s 3D obrázkem zobrazuje sovu Hedviku, oddanou kamarádku Harry Pottera, jak prolétá nad školou čar a kouzel v Bradavicích. Díky lentikulárnímu efektu se zdá, jako by se hýbala. Skládanku tvoří 300 dílků, v nabídce máme také puzzle 500 dílků se stejným motivem.

3D Puzzle Harry Potter - Bradavice a Hedvika, 300 dílků na imago.cz

zboží3D Puzzle Harry Potter - Bradavice a Hedvika, 300 dílků

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Pokémoni: Unikátní fiktivní tvorové se schopnostmi a typy, kteří oslovují fanoušky po celém světě.

Pokémoni jsou fiktivní tvorové s unikátními schopnostmi a typy, kteří žijí vedle lidí v Pokemon světě. Sbírejte, trénujte a bojujte s nimi ve hře, televizi, filmech a dalších médiích.

Duch mlynáře rdousil pocestné

V jednom z údolí Vavřineckého potoka stojí malebný mlýn – na první pohled naprosto obyčejné stavení. Přesto je opředeno nejrůznějšími legendami. Podle jedné z...