Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry 300: Země a voda

300: Země a voda

SKU: 66726
527 

Na počátku 5. století př. n. l. se perská říše rozhodla uskutečnit námořní a pozemní invazi do Řecka. Svým nepřátelům, s nimiž se utkali v mnoha střetnutích epických rozměrů, dokázali obyvatelé četných řeckých městských států vzdorovat díky lepší taktice a výzbroji, kterou používali jejich hoplíté a triéry. Ve strategické deskové hře 300: Země a voda se 2 hráči postaví na stranu Řeků, v čele s Athénami a Spartou, nebo perské říše vedené králem králů. V průběhu 5 válečných tažení se hráči snaží ovládnout větší počet měst než jejich protivník. Každé rozhodnutí je nesmírně důležité: od výběru správné karty, kterou je potřeba zahrát, až po přesuny jednotek na mapě. Kdo nakonec získá nadvládu nad východním Středomořím? Staňte se vládci země i moře! Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: pevná herní deska 16 karet událostí 6 šestistěnných kostek 35 dřevěných kostek 11 dřevěných disků 1 dřevěný hranol pravidla Odkazy video (česky) videonávod (česky) pravidla (pdf, česky)

300: Země a voda na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zboží300: Země a voda

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Šokující odhalení na Orlíku: Duchové, tajemné rituály a ztracený poklad!

Tajemství zámku Orlík odhaleno: Prozkoumejte poutavý příběh od dob loupežníků přes paranormální události a spiritistické rituály, až k legendám o skrytých pokladech. Zavedeme vás do hlubin fascinující historie a nevysvětlitelných záhad, které se vinou kolem tohoto majestátního zámku nad Vltavou.

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.

Duch zámeckého pána se prohání Chotěboří

V databankách záhadologických společností jsou tisíce záznamů o setkání s duchy zemřelých. Astrální bytosti se v hojné míře vyskytují zejména na hradech a zámcích....

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.