Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pláště Vlněná kápě Skjoldehamn, černo-šedá

Vlněná kápě Skjoldehamn, černo-šedá

SKU: 66726
1. Velikost

L/XL

2. Velikost

S/M

689 

Kápě čtvercového tvaru inspirovaná raně středověkou norskou předlohou vám bude skvělým doplňkem nejen k vikinskému kostýmu. Pro muže i ženy. Kápě tohoto typu je raným typem pokrývky hlavy, která se později stala typickým prvkem oděvu celé středověké Evropy. Kápě je tkaná ze směsi vlny a dalších vláken ve vzoru rybí kosti. Kápě nabízíme ve dvou velikostech. Velikost S/M je vhodná pro obvod hlavy do 60cm a velikost L/XL pro obvod hlavy nad 60cm a více.

Vlněná kápě Skjoldehamn, černo-šedá na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVlněná kápě Skjoldehamn, černo-šedá

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Co se skrývá v kupé vlaku do Bradavic? Zajímavosti, které jste možná přehlédli

Vlak do Bradavic z Harryho Pottera není jen dopravní prostředek, ale brána do světa kouzel. V jeho kupé Harry potkává přátele i nepřátele, čelí dementorům, objevuje magické sladkosti a rozplétá tajemství R.A.B.

Harry Potter a Kámen mudrců: Jak to všechno začalo

Příběh mladého kouzelníka jménem Harry Potter zaujal celý svět. Jak to vše začalo s první knihou série - Harry Potter a Kámen mudrců? Ponořme se do kouzelného světa plného dobrodružství.

Kamenná svědectví bohů

Za dávných časů pokrývaly adršpašskou oblast hluboké lesy, ze kterých vystupovaly skály Starozámeckého vrchu, na němž stával pyšný hrad obývaný loupežníky. Ti často obléhali...

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.