Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Trička z filmů a seriálů Tričko Hvězdná brána – Symbol Tau ri (béžová)

Tričko Hvězdná brána - Symbol Tau ri (béžová)

SKU: 66726
1. Velikost

XL

2. Velikost

L

3. Velikost

M

4. Velikost

S

318 

Tričko s potiskem inspirovaným symbolem Tau‘ri je tím pravým kouskem oblečení pro všechny fanoušky seriálu či filmu Stargate, Hvězdná brána. Jednoduchý design v kombinaci s béžovou barvou připomene dlouhé, horké dny na Abydossu. Vyjádřete svou lásku k Hvězdné bráně tímto stylovým trikem, který by ve vašem šatníku rozhodně neměl chybět! Trička ručně měříme, pro vaši maximální spokojenost! Pro dlouhou trvanlivost potisku je vhodné prát tričko převrácené naruby.

Tričko Hvězdná brána - Symbol Tau ri (béžová) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTričko Hvězdná brána - Symbol Tau ri (béžová)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Bílá paní nebo duchové mrtvých?

Snad všechny české hrady a zámky jsou opředeny legendami, v nichž vystupují nejrůznější strašidla, duchové a jiné prapodivné bytosti. Vedle čertů, bezhlavých rytířů, zakletých...

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Exorcismus: Pravda a omyly

Článek se věnuje pravdám a omylům týkajících se exorcismu, starobylého rituálu vyhánění démonů. Prozkoumává jeho kořeny, formy, současné využití a potenciální rizika.