Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Průvodci The Essential Anime Guide

The Essential Anime Guide

SKU: 66134
613 

Neocenitelný průvodce pro všechny fanoušky japonské animace. Najdete v něm informace a zajímavosti o 50 nejvlivnějších filmech a seriálech, které posunuly vývoj anime a jejich vliv se projevuje dodnes. Ať už v příbezích, nebo v animaci samotné. V knize se dozvíte více o tvorbě a historii jednotlivých filmů i sérií a to vše je doplněno o zákulisní informace a zajímavosti. Kniha je v angličtině. Featuring 50 of the most influential and essential Japanese animated series and films—from Akira to Cowboy Bebop to Sailor Moon—this expert guide is the must-have book for anime fans young and old. The Essential Anime Guide is the guide every fan needs to the classic, must-see anime series and films that transformed both Japanese and Western pop culture. Organized by release date and with entries by experts in the anime field, this guide provides a comprehensive, behind-the-scenes look into the history and impact of these classic anime. Both casual fans and serious otaku alike will discover a fun and surprisingly touching portrait of the true impact of anime on pop culture. Ranging from classic series to modern films, this official guide will explore iconic and must-see: Feature films: Akira (1988), Princess Mononoke (1997), Millennium Actress (2001), Metropolis (2001),Tekkonkinkreet (2006), Sword of the Stranger (2007), Summer Wars (2009), and Your Name (2016) Series: Astro Boy (1968), Lupin the 3rd (1967), Macross (1982), Ranma 1/2 (1989), Neon Genesis Evangelion (1995), Dragon Ball Z (1989), Sailor Moon (1992), Revolutionary Girl Utena (1997), Pokémon​ (1997), One Piece (1999), Fullmetal Alchemist (2003), K-On! (2007), Sword Art Online (2012), Yuri!! On Ice (2016), and My Hero Academia (2018) And many more!

The Essential Anime Guide na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Essential Anime Guide

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magie ztracená v překladu: Porovnání knih a filmů Harry Potter

Článek porovnává knižní a filmovou sérii Harry Potter a analyzuje, co se ztratilo při překladu z knih na film. Zmiňuje se o rozdílech v charakterovém rozvoji, vynechání dějových linií a komplexnosti kouzelnického světa.

Česnek: Přírodní lék a ochránce proti démonickým bytostem

Česnek je znám7 svými léčivými vlastnostmi, ale málokdo ví, že je také tradiční ochranou proti démonickým bytostem. Tato víra je zakořeněná v mnoha kulturách, počínaje antickým Řeckem až po středověkou Evropu.

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Jaké by to bylo být profesorem v Bradavické škole kouzel a čar?

Představte si, že jste profesorem v Bradavické škole kouzel a čar. Máte přístup k nespočetnému množství knih a kouzelnických artefaktů, učíte mladé kouzelníky a čarodějky a jste součástí prestižních řad učitelů. Tato role s sebou přináší také výzvy, neboť svět magie je plný nebezpečí. Vaše mise? Vzdělávat, inspirovat a chránit své studenty.