Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Tales From the Loop RPG Tales From the Loop: They Grow Up So Fast

Tales From the Loop: They Grow Up So Fast

SKU: 66134
771 

Nádherně ilustrovaná kniha v pevné vazbě pro RPG Tales From the Loop v sobě ukrývá příběhovou kampaň, která je složena ze čtyř Tajemství. Vypravíte se do Smyčky Norfolk Broads ve Spojeném království – příručka vám poskytně všechny nezbytné informace o Smyčce i jejím okolí. Vžijte se do kůže dětí, které čekají neobyčejné příběhy a jejich kempování se změní v něco mnohem zajímavějšího. Zjistíte, že přátelé přicházeji ve všech tvarech, velikostech a ne vždy musí pocházet z našeho světa. Vydejte se na nezapomenutelné dobrodružství. Příručka je v angličtině. Everything changed on that fateful day. Looking back, I know that whatever we did changed our lives forever. The sky ruptured and something strange came through. It was a great adventure that showed us how little we knew about the universe. It was scary and yet magical. I wish we could do it again. In these four adventures, that together forms a campaign spanning the seasons of a year, the Kids will be tested to the limits of their abilities. When an ordinary camping trip turns into something else, they will discover that friends come in all sizes and forms, and even from different worlds. Together they will go on an adventure they will never forget. This book includes: A four-part campaign taking place in the UK Loop of Norfolk Broads Extensive information on the Norfolk Broads Loop and the area surrounding it Tips on how to set the campaign in the Swedish and US Loops New art, maps and handouts.

Tales From the Loop: They Grow Up So Fast na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíTales From the Loop: They Grow Up So Fast

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.