Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sedlářské nářadí Swivel knife Profi – Vyřezávací nůž

Swivel knife Profi - Vyřezávací nůž

SKU: 66334
648 

Profesionální vyřezávací nůž. Nástroj jehož pomocí vyznačíte obrysy na kůži přenesené z pauzovacího papíru. Kuličkové ložisko pomáhá vytvářet hladší a preciznější linky a oblouky. Kvalitní provedení umožňuje vysoký komfort při tvorbě členitých reliéfů před vlastním zdobením raznicemi. Imbusové šrouby slouží k upevnění nože a nastavení výšky opěradla prstu. Součástí balení je imbusový klíč. Čepel nože není součástí a je potřeba ji zakoupit zvlášť. K dispozici je nejčastěji v rovné nebo šikmé variantě.

Swivel knife Profi - Vyřezávací nůž na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíSwivel knife Profi - Vyřezávací nůž

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Skrývá mimozemský život Europa?

O tom, že naše planeta není jediným místem ve vesmíru vhodným pro život, už ani nemusíme spekulovat. Mimozemský život je ale možná blíže, než...

Záhadné zmizení pilotky Amelie Earhart

Zmizení slavné pilotky Amelie Earhart v roce 1937 patří mezi největší nerozluštěné záhady letectví. Přestože se objevilo mnoho teorií o jejím osudu, žádná nebyla definitivně potvrzena. Její odvaha a touha po dobrodružství zůstávají inspirací pro budoucí generace.