Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi Star Wars – Věk Republiky: Hrdinové

Star Wars - Věk Republiky: Hrdinové

SKU: 66726
317 

Připojte se k největším hrdinům Staré republiky! Qui-Gon Jinn je vyslán na lesnatou planetu Bri n, aby pomohl při vyjednávání s Kovovým klanem. Mise v něm však probudí pochybnosti a odpovědi na své otázky může mistr Jedi najít jedině v Síle. O řadu let později si Obi-Wan Kenobi zvyká na roli učitele i na svého nového učedníka. Sblíží ho úkol potvrdit pravost jediského holokronu s mladým padawanem, nebo propast mezi nimi jen prohloubí? Plameny války stravují galaxii a agrese separatistů se stupňuje. Anakin Skywalker dostává šanci zasadit nepříteli zdrcující úder a zničit slévárnu droidů. Zvolí si temnější cestu, nebo se bude držet jediského kodexu? Kapitán Rex vede vojáky v hrdinské bitvě proti početné droidí armádě, zatímco ochraňuje život senátora v poli. Získat na stranu Republiky další spojence je klíčové, a tak Padmé Amidala vyráží v utajení na planetu Clabron, byť se jí toto rozhodnutí může stát osudným. Mistra Windua čeká nesnadný úkol proniknout na operační základnu tajemných bojovníků za svobodu.

Star Wars - Věk Republiky: Hrdinové na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíStar Wars - Věk Republiky: Hrdinové

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...

Nejtajemnější teorie Ericha von Dänikena: Život před námi

Švýcarský spisovatel Erich von Däniken je známý díky svým kontroverzním teoriím o mimozemšťanech a jejich roli v lidské historii. Jednou z jeho nejtajemnějších teorií je myšlenka, že naše planeta byla obývaná mimozemskými civilizacemi ještě před námi.

Relikvie smrti: tajemný příběh z Harryho Pottera

Odhalte tajemství tří magických předmětů z fiktivního světa Harryho Pottera - Relikvie smrti, a objevte symbol, který spojuje jejich moc v jeden.

Hrdinové a monstra řecké mytologie

Řecká mytologie je pokladnicí fascinujících bytostí. Tito charakterově rozmanití hrdinové a monstra, od odvážného Heraklea po strašlivou Medůzu, tvoří napínavé příběhy plné dobrodružství a hlubokých moralit, které nás fascinují již tisíce let.