Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Medovina Rybízová medovina z květového medu (Včelco) 0,75 l

Rybízová medovina z květového medu (Včelco) 0,75 l

SKU: 66726
232 

Rybízová medovina z květového medu má svěží ovocně-medovou chuť, které je dosaženo přidáním šťávy z černého rybízu v průběhu výroby. Výrazně připomíná až rybízové víno. Je velmi příjemnou ovocnou medovinou z kategorie tzv. melomel, v zahraničí jeden z nejoblíbenějších druhů medoviny. Tato medovina je vyrobena z medu, vody a koncentrované šťávy černého rybízu. Na rozdíl od běžných ovocných medovin, kde je ovocné chuti dosaženo přidáním aromat, získává tato medovina svou ovocnost použitím 100% rybízové ​​šťávy v kvasném procesu. Během fermentace se snoubí osvěžující ovocnost černého rybízu s čistou krásou květového medu. Pozdějším zráním s důrazem na zachování ovocných tónů propletených nasládlými chutěmi nektaru získáváme lahodný nápoj s esencí letní venkovské zahrady. Rybízová medovina se podává vychlazená na 12-16°C. Výborná jako aperitiv i k dezertům, vhodná i do míchaných nápojů. Složení: voda, včelí med, šťáva z černého rybízu, antioxidant: siřičitany. Obsah alkoholu: cca 13% obj. Medoviny prodáváme zákazníkům od 18 let věku!

Rybízová medovina z květového medu (Včelco) 0,75 l na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíRybízová medovina z květového medu (Včelco) 0,75 l

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.