Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Polštáře Polštář Naruto – Shuriken

Polštář Naruto - Shuriken

SKU: 66481
604 

Stylový polštář, který se hodí do pokoje každého malého nindži. Černošedý polštář má tvar oblíbené zbraně – Shurikenu a hodí se na postel, pohovku i do křesílka. Z jedné strany ho zdobí logo a tak je perfektním dárkem pro fanoušky anime i mangy Naruto. Polštář je pohodlný a příjemný na dotek. Rychle si na něj zvyknete a budete mít vždy po ruce zbraň pro případ nečekaného napadení nindži z ostatních skrytých vesnic.

Polštář Naruto - Shuriken na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPolštář Naruto - Shuriken

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Muže z Písku unesli mimozemšťané

Statisíce, možná milióny lidí na celém světě byly podle průzkumů nejrůznějších organizací uneseny mimozemšťany. V některých případech se tito lidé stali „králíkem“, na němž...

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.