Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Plyšáci Plyšák Minecraft – Ender Dragon

Plyšák Minecraft - Ender Dragon

SKU: 66334
539 

Udělejte radost sobě nebo jinému fanouškovi Minecraftu tímhle nádherným, oficiálně licencovaným plyšákem Ender Dragona ze hry. Více než třiceticentimetrový Ender Dragon může posloužit malému kostičkovému nadšenci i jako malý polštářek. Je příjemný na dotek, můžete se s ním pomazlit a vypadá mnohem roztomileji, než jeho herní předloha. Velký Ender Dragon je ideálním dárkem pro všechny malé i velké hráče Minecraftu.

Plyšák Minecraft - Ender Dragon na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPlyšák Minecraft - Ender Dragon

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Tajemství úplňku: Noc plná magických rituálů a mystiky

Dnes večer bude úplněk, který otvírá dveře do světa mystiky a legend. Od pradávna je symbolem inspirace, transformace a duchovního růstu, který si zachovává svůj fascinující význam až do dnešní doby.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.