Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Příručky Pathfinder Pathfinder RPG: Dark Archive

Pathfinder RPG: Dark Archive

SKU: 66726
1086 

Příručka Pathfinder RPG: Dark Archive přidává dvě nové hratelné třídy postav pro Pathfinder RPG. Příručka je v angličtině. From the fringes, the unknown beckons. Pathfinder Dark Archive contains secrets that any player or GM can use to reveal the paranormal lurking in their Pathfinder games! This spine-tinglingly secretive 224-page hardcover rulebook presents two new character classes perfect for delving into the unexplained: Unleash the untold power of your mind as the psychic or leverage supernatural secrets and mystic implements as the thaumaturge! Beyond these new classes, eight secret case files each provide player options, GM tools, and lore into a different paranormal topic, including: Strange cryptids glimpsed in the night, gear to track them, and the powers you might gain by surviving an encounter with one Cults and esoteric belief, with apocryphal divine magic and the secret of becoming a living vessel for an eldritch being Temporal anomalies, with archetypes that skim along the surface of time and a new mystery for oracles unbound from causality Each file concludes with a short adventure to immerse players in the paranormal, spanning across Golarion--play all eight to uncover the inexplicable phenomena of the Age of Lost Omens!

Pathfinder RPG: Dark Archive na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPathfinder RPG: Dark Archive

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mořské panny nebo kapustňák?

Tajemná mořská panna v Grónsku: V březnu roku 2013 zaznamenala skupina potápěčů záhadné zvuky pod vodou a následně se setkala s neznámým tvorem. Měla tato podivná bytost něco společného s mimozemšťany pozorovanými na souši?

Nedoceněné postavy v Pánu Prstenů: Kdo zaslouží více pozornosti a proč?

Pán prstenů je svět plný komplexních a fascinujících postav. Některé z nich však často zůstávají v pozadí. Přečtěte si o těch, kteří zaslouží více pozornosti.

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.

Gandalf versus Saruman: Protichůdné cesty kouzelnictví

Článek se věnuje analýze dvou protikladných přístupů k magii a moci, které představují ikonické postavy Gandalf a Saruman z Pána Prstenů. Ukážeme vám, jak tyto postavy symbolizují cestu pokory a služby, respektive cestu ambicí a korupce.