Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Running Press Miniature Editions Miniatura Joker – Mluvící busta

Miniatura Joker - Mluvící busta

SKU: 66334
289 

Joker je zločinec a nevyzpytatelný nepřítel Batmana. Je to známý zabiják a psychopat, který je známý svými vtipy a neustálými útoky na Gothamské občany. A právě jeho miniaturní bustu můžete mít na stole. Busta má přibližně 8 cm na výšku a v zásobě má 10 ikonických Jokerových hlášek. Součástí balení jsou baterie a 48stránková knížečka popisující historii této komiksové postavy.

Miniatura Joker - Mluvící busta na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMiniatura Joker - Mluvící busta

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Do hotelu chodí duchové

Rudník je nevelká obec v podhůří Krkonoš. Od sousedních vesnic se na první pohled ničím zvláštním neliší. Blízkému okolí dominuje malebný kostelík. Pod ním...

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.