Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Metal Earth Metal Earth 3D puzzle – Star Wars: Imperial Shuttle

Metal Earth 3D puzzle - Star Wars: Imperial Shuttle

SKU: 66726
383 

Pěkný 3D kovový model plavidla Imperial Shuttle ze Star Wars - Hvězdných válek z řady Metal Earth! Ke skládání kromě trpělivosti a šikovnosti využijete také malé štípací kleště, kulaté kleště na ohýbání a pinzetu pro uchopení malých částí (nástroje nejsou součástí balení). Rozměry složeného puzzle: 12,7 x 6,4 x 11,1 cm. Model se skládá z celkem 25 částí, které vyloupnete ze dvou kovových aršíků. Návod ke stažení (pdf)

Metal Earth 3D puzzle - Star Wars: Imperial Shuttle na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMetal Earth 3D puzzle - Star Wars: Imperial Shuttle

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Odin: Severský bůh moudrosti, války a poezie

Představujeme vám Odina, nejvyššího boha severské mytologie, jeho symboly, atributy a jeho hluboký vliv na moderní populární kulturu. Ponořme se do tajemného světa severských bohů a jejich inspirativního odkazu.

Zářící diadém Roweny z Havraspáru: Náhrdelník pro fanoušky Harryho Pottera!

Odhalte kouzelnickou historii s náhrdelníkem Diadém Roweny z Havraspáru! Zdoben krystaly, tento postříbřený přívěsek je ideálním dárkem pro fanoušky Harryho Pottera.