Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Ostatní žánry Making It So: A Memoir

Making It So: A Memoir

SKU: 66726
632 

Making It So: A Memoir jsou paměti Patricka Stewarta, britského herce známého jako kapitán Jean-Luc Picard ze Star Treku nebo profesor Charles Xavier z marvelovských filmů X-Men. Kniha je v angličtině. THE SUNDAY TIMES BESTSELLER ‘He writes as well as he acts, with insight, truth and passion’ – Sir Ian McKellen ‘Highly entertaining... You don’t need to be a fan of Stewart the man of stage and screen to be as beguiled by the decades of professional acting that follow’ – The Times The long-awaited memoir from iconic, beloved actor and living legend Sir Patrick Stewart. From his acclaimed stage triumphs to his legendary onscreen work, Sir Patrick Stewart has captivated audiences around the world and across multiple generations in a career spanning six decades with his indelible command of stage and screen. No other British working actor enjoys such career variety, universal respect and unending popularity, as witnessed through his seminal roles – whether as Captain Jean-Luc Picard of Star Trek fame, Professor Charles Xavier of Marvel s X-Men hit film franchise, his more than forty years as part of the Royal Shakespeare Company and in such critically lauded roles for Hamlet and The Tempest on the West End and Broadway, his unforgettable one-man show adapted from Charles Dickens s A Christmas Carol, or his comedic work in American Dad!, Ted, Extras and Blunt Talk, among many others. Now, he presents his long-awaited memoir, Making It So, a revealing portrait of a driven artist whose astonishing life – from his humble and hardscrabble beginnings in Yorkshire, to the dizzying heights of Hollywood and worldwide acclaim – proves a story as exuberant, definitive and enduring as the author himself.

Making It So: A Memoir na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMaking It So: A Memoir

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Hlubší význam symboliky v Avatarovi

Film Avatar z roku 2009 je mistrovským dílem nejen po stránce technologického pokroku, ale i díky své hloubce. Obsahuje řadu silných symbolů, jako je strom života představující propojenost všeho živého, bioluminiscenční světlo symbolizující duchovní energii, nebo avatar jako zosobnění transformace a adaptace. Všechny tyto symboly nám nabízejí hlubší pohled na naši vlastní existenci.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.

Věznice jménem Křivoklát

Vězeňská cela na konci světa, tak nějak by se dal charakterizovat Křivoklát - původně dřevěný lovecký hrad, jehož první zmínky spadají do roku 1109....