Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod LEGO LEGO 76410 Harry Potter: Zástava Zmijozelu

LEGO 76410 Harry Potter: Zástava Zmijozelu

SKU: 66334
Kategorie:,
832 

Sestavte si parádní zástavu Zmijozelu, kterou si pak můžete zavěsit jako ozdobu na zeď vašeho pokojíčku. Jejím rozložením odhalíte společenskou místnost Zmijozelu, která je ukrytá uvnitř. Perfektní dárek pro děti, fanoušky Harryho Pottera a především milovníky zmijozelské koleje. V sadě najdete i minifigurky Draca Malfoye, Pansy Parkinsonové a Blaise Zabiniho a pohyblivý portrét Salazara Zmijozela.

LEGO 76410 Harry Potter: Zástava Zmijozelu na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíLEGO 76410 Harry Potter: Zástava Zmijozelu

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.

Kostely nebo energetická centra

„V těchto kamenech je skryto tajemství a moc uzdravovat mnoho nemocí, ... není tu kamene, který by neměl sílu a léčivou moc.“ Takto se...

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě: Legenda nebo skutečnost?

Mýtus o zlatém pokladu na Šumavě přitahuje generace lidí. Ale je tento příběh jen legendou nebo skutečností? Odpověď možná není tak důležitá, jako cesta za objevením bohatství tohoto kouzelného kraje.