Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Medovina Kubešova medovina – Frizzante přírodní 0,75 l

Kubešova medovina - Frizzante přírodní 0,75 l

SKU: 66726
290 

Osvěžující a jemně perlivá přírodní medovina světle zlaté barvy. Ve vůni můžeme cítit květy podbarvené limetkou a mučenkou a v chuti pak jemnost medu se špetkou hravosti. Receptura této medoviny vzešla z touhy experimentovat. Nápoj je šetrně sycen oxidem uhličitým, díky tomu dělá Frizzante perfektní pití zejména v teplých dnech či jako aperitiv k přípitku. Neodmyslitelně patří do páru s Frizzante Černý rybíz. Luxusní dárek zejména pro ženy (pro svůj Prosecco charakter) Obsah alkoholu 11,5% obj. Ideální teplota pro servírování Vychlazená na 14-16 stupňů Celsia Kubešovy medoviny Všechny Kubešovy medoviny jsou přírodní nápoje bez barviv a umělých příchutí. Mají v sobě variace druhových medů, bylin a plodů. Základem těchto medovin je vztah k přírodě a poctivé řemeslo.

Kubešova medovina - Frizzante přírodní 0,75 l na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKubešova medovina - Frizzante přírodní 0,75 l

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.

Trollí kříž: Fascinující amulet s kořeny v severské kultuře

Trollí kříž má své kořeny v severské kultuře a byl považován za ochranný talisman. Tento unikátní amulet vyniká svým specifickým tvarem a symbolikou. Dnes je oblíbeným symbolem pro ty, kdo se zajímají o severskou mytologii, nebo se identifikují s pagánskými a wicca náboženskými tradicemi.

Jak by vypadal jízdní řád vlaku na nástupišti 9 3/4?

Zastavte se na londýnském nádraží King's Cross a prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4. Odhalte jedinečný jízdní řád Bradavického expresu a magické záhady, které čekají na každého fanouška Harryho Pottera.

Jsme potomky Keltů?

První historické zmínky o Keltech zapadají do řecké literatury a objevují se asi kolem roku 500 před naším letopočtem. Tehdy Keltové obývali rozlehlá území...