Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kachničky TUBBZ Kachnička TUBBZ Ozzy Osbourne – Diary of a Madman (First Edition)

Kachnička TUBBZ Ozzy Osbourne - Diary of a Madman (First Edition)

SKU: 66726
597 

Sběratelská kachnička TUBBZ v podobě Ozzyho Osbourna z alba Diary of a Madman bude ozdobou každé koupelny i sbírky. Nezbytnost pro fanoušky Prince temnoty! Jde o první edici - označení First Edition nese kachnička na své spodní straně a krabička je označena nálepkou. Kachní Cyborg Eddie je dodáván ve stylové černé vaničce s logem Ozzy Osbourne. Vaničku využijete jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem).

Kachnička TUBBZ Ozzy Osbourne - Diary of a Madman (First Edition) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ Ozzy Osbourne - Diary of a Madman (First Edition)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Magický kruh v Kounově: Astronomický kalendář nebo svatyně dávných kultur?

Kounovské řady představují přes 2 kilometry dlouhý sled kamenů který skrývá svůj původ a účel. Mohou být astronomickým kalendářem nebo svatyní dávných kultur. Přestože neodolaly zkoumání vědců, stále si zachovávají svou záhadnou auru.

Za hranice filmové hudby: Jak James Horner vytvořil soundtrack pro Avatara

James Horner, proslulý skladatel filmové hudby, vytvořil pro film Avatar jedinečný a inovativní soundtrack. Hudba ve filmu hraje klíčovou roli, přenáší diváky do jiného světa a odráží bohatou biodiverzitu a kulturu Pandory.

Nejhrůznější horory světové kinenematografie

Článek se zaměřuje na nejhrůznější horory světové kinematografie, včetně takových klasik jako Psycho, The Texas Chain Saw Massacre, The Exorcist, Halloween, The Shining a Alien. Tyto filmy předefinovaly žánr hororu a stanovily vysoké standardy pro budoucí filmy. Každý z nich představuje unikátní a inovativní přístup ke strašení diváků a mají své zasloužené místo v historii kinematografie.

Cháron – převozník duší v řecké mytologii

Cháron, významná postava řecké mytologie, je znám jako převozník duší do podsvětí. Jeho role, symbolické zobrazení v umění a literatuře, nás fascinuje již po staletí. Seznamte se s jeho příběhem a významem.