Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Hry pro děti Harry Potter: Kouzelní tvorové

Harry Potter: Kouzelní tvorové

SKU: 66726
604 

Tato hezká rodinná desková hra vás přenese do světa Harry Pottera. Z Bradavic utekli kouzelní tvorové a vy a vaši přátelé v rolích Harryho, Hermiony, Rona a Ginny Weasleyových je musíte pochytat. Získejte stopy a pochytejte magické bytosti! Harry Potter: Kouzelní tvorové obsahuje jedinečný otáčecí herní plán, který vám přinese spoustu napětí, zábavy a umožní vám pohybovat se během hry hned ve dvou samostatných herních prostředích. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1 otáčecí herní plán 4 figurky 72 karet stop 4 tabulky Ministerstva kouzel 1 kostka pravidla

Harry Potter: Kouzelní tvorové na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíHarry Potter: Kouzelní tvorové

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Zaklínačský medailon Wild Hunt: Tajemství symbolu, který propojuje realitu a magii

Zaklínačský medailon Wild Hunt je tajemným symbolem, který propojuje reálný svět s magií. S Geraltovými dobrodružstvími se stává klíčem k tajemstvím, která ohromují miliony fanoušků fantasy literatury a her. Přinášíme vám jeho význam v boji čarodějů a Zaklínače.

Pombero: Zlověstné únosy a sexuální násilí v srdci jihoamerických legend

V jihoamerickém folklóru existuje postava známá jako Goblin Pombero, která vyvolává jak hrůzu, tak fascinaci. Tato tajemná bytost je v mnoha pověstech spojována s různými příběhy. Ačkoliv se jedná o lidový mýtus, příběhy o Pomberovi jsou hluboce zakotveny v kultuře Jižní Ameriky.