Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Pěny Flexbond 250 ml

Flexbond 250 ml

SKU: 66726
405 

Základní nátěr pro pěny a termoplasty typu EVA pěna. Vytváří hladký povrch bez nedokonalostí, který se snadněji barví. Flexbond je rychleschnoucí a netoxický. V případě potřeby se ředí vodou. Nanáší se štětcem nebo stříkací pistolí. Do Flexbondu lze přidat akrylovou barvu nebo pigmenty, které mu dodají odstín. Pro dokonalou povrchovou úpravu se doporučujeme nanést tři vrstvy, mezi jednotlivými vrstvami nechte povrch schnout alespoň půl hodiny. Před malováním nechte přes noc zcela zaschnout. Pokud potřebujete Flexbond vyčistit, stačí použít vodu a mýdlo. Jak na Flexbond? Přečtěte si článek na našem blogu.

Flexbond 250 ml na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíFlexbond 250 ml

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Rituální vrazi, kteří unikli spravedlnosti

Historie skrývá případy rituálních vrahů, kteří unikli spravedlnosti a zanechali po sobě stopy nevyřešených případů. Od Jacka Rozparovače po Zodiac Killera,představují tyto tajemné postavy temnou stránku lidské historie, kde se mísí realita s legendami. Jejich příběhy, plné hrůzy a nejistoty, otevírají dveře do světa záhad a neodhalených pravd.

Podivná zmizení v Bermudském trojúhelníku

Záhada bermudského trojúhelníku: V hlubinách Atlantiku se skrývá tajemná oblast, která je proslulá tím, že zde pravidelně a téměř beze stopy mizí lodě a letadla. Proč se to děje?

Kombucha: Kvašený čaj s mnoha zdravotními výhodami

Kombucha je kvašený čaj, který má mnoho zdravotních výhod, jako posílení imunity a trávení. Má skvělou chuť a může být alternativou k nezdravým nápojům.