Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Záložky do knih Dřevěná záložka do knihy Pampeliška

Dřevěná záložka do knihy Pampeliška

SKU: 66726
174 

Nenechte si rozfoukat stránky právě rozečtené knihy a založte si je touto hezkou dřevěnou záložkou s ručně vypalovanou pampeliškou! Záložka pochází z beskydské umělecké dílny dvojice mladých tvůrců, kteří mají v oblibě dávná pobaltská náboženství. Průměr přívěsku záložky je cca 2 až 3 cm.

Dřevěná záložka do knihy Pampeliška na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDřevěná záložka do knihy Pampeliška

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Blaník: Tajemná hora plná legend a mýtů

Objevte tajemství Bájné hory Blaník: legendy, pověsti a záhady, které obklopují tento výjimečný geografický útvar. Sledujte jeho historii, mystiku a neuvěřitelné příběhy.

Mimozemšťany z Marsu postihla katastrofa

Snad největší záhadu naší sluneční soustavy v sobě skrývá planeta Mars. Už v roce 1877 vznikla legenda o zelených mužíčcích, kteří sousední rudou planetu...

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.