Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Sci-fi BattleTech: The Damocles Sanction

BattleTech: The Damocles Sanction

SKU: 66726
470 

Kdysi mocná Federace sluncí byla oslabena dlouholetými konflikty na obou stranách svých hranic. Její hrdé hlavní město, Nový Avalon, je již léta drženo jejími úhlavními nepřáteli, Draconis Combine, a nutí prvního prince Juliana Daviona, aby vládl svému roztříštěnému národu na útěku. The once-mighty Federated Suns has been weakened by years of conflict on both sides of its border. Its proud capitol, New Avalon, has been held by its mortal enemies, the Draconis Combine, for years, forcing First Prince Julian Davion to rule his fractious nation on the run. But at long last, the time to liberate New Avalon from the Dragon is at hand. And despite very different opinions as to how they retake the Davion family’s seat of power, Julian and his Prince’s Champion, Field Marshal Erik Sandoval, must work together to free the planet, the first step to rebuilding their proud nation. Yet liberating New Avalon is only the first step. While the First Prince attempts to hold the marches together and the Prince’s Champion battles Draconis Combine forces on nearby worlds, new threats lurk around every corner. Facing dangers both at home and abroad, both men must fight to preserve the Davion throne while ensuring their own rivalry doesn’t spark a brand-new conflict—one that could tear the Federated Suns apart all over again…

BattleTech: The Damocles Sanction na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíBattleTech: The Damocles Sanction

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Jeden prsten vládne všem…” – Hrnek s Prstenem moci pro fanoušky Pána prstenů

Síla a moc Pána prstenů v jednom hrnku! Kávový hrnek s Prstenem moci a nápisem v sindarštině je skvělým dárkem pro fanoušky fantasy trilogie. Načerpejte inspiraci každé ráno.

Kdo jsou Zombie?

Zombie jsou fiktivní stvoření, která mají původ v haitské kultuře a postupně se staly ikonickou součástí kultury populární. Známe je především z filmů, televizních seriálů a videoher. Představují oživlé mrtvé, kteří mohou být rychlí, agresivní a nebezpeční.

Erich von Däniken: Geniální vizionář nebo kontroverzní podvodník?

Erich von Däniken - kontroverzní spisovatel s teoriemi o mimozemském vlivu na historii. Jeho knihy přitahují i kritiky kvůli nedostatečným důkazům. Je považován za průkopníka i komerčního manipulátora, ale jeho vliv na zájem o záhady vesmíru je zřejmý.