Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Raritní fantasy RPG In the Shadow of the City-God

In the Shadow of the City-God

SKU: 66726
192 

In the Shadow of the City-God je modul s dobrodružstvími pro postavy na 3. až 4. úrovni, plný městských intrik, záludné akce i prolézání dungeonů. Ocitnete se se ve městě ve stylu Shakespearovské renesance, které je současně uctíváno obyvateli jako bůh. Modul obsahuje popis města (12 lokací, frakce, náhodná setkání), dvou menších dungeonů ve sklepeních pod městem (každý necelých 20 lokací) a jedno vedlejší dobrodružství za městem v divočině (10 lokací + minidungeon), které postavy zavede do ztraceného údolí navrženého šíleným císařem. Fanzin je v angličtině, má 32 stran. “Mur’s fortunes have been built on tear salt, and merchants from distant lands travel to the city for this healing elixir. There are two tear salt springs in town, owned by two rival patrician families: the Falconi and the Capullo. Mur’s laws forbid open conflict, and like most crimes against citizens, the punishment for breaking the peace is severe: live entombment within the living city’s ever-growing walls! Nevertheless, cloak-and-dagger intrigue always claims new victims, and discord between the two families has now escalated into almost open warfare after the elderly Ercol Falconi’s young wife has disappeared. Time is ticking away, and only a bold company of outsiders can resolve the feuds and discover the masterminds behind it all… under the watchful eyes of the City-God!” A 32-page adventure module for 3rd to 4th level player characters, In the Shadow of the City-God combines urban intrigue, cloak-and-dagger action, and dungeon crawling in a single package. Visit Mur, a city-state worshipped and forever constructed by its citizens as a living god, and discover the secrets the scheming noble families do not want you to know. Inspired by Shakespeare and the bloody renaissance authors who had preceded him, Mur is one of the great charismatic locations in fantasy RPGs, and an excellent place to set your own adventures – after you have played this one. Visit Mur’s sights, and descend into three dungeons crisscrossing its convoluted undercity. Also included is The Valley of the Skull, a wilderness adventure taking you to a lost world designed by a mad emperor, and a fold-out player’s map of the city of Mur.

In the Shadow of the City-God na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíIn the Shadow of the City-God

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.

Největší kontroverze a teorie ve světě Star Wars

Ponořte se do světa Star Wars a objevte kontroverze a teorie týkající se této populární sci-fi ságy. Od midi-chlorianů po Darth Jar Jar teorii, Star Wars je plný záhad a emocí.

Zajímavosti z natáčení filmu Avatar

Film Avatar od režiséra Jamese Camerona znamenal významný milník v oblasti filmového průmyslu díky inovativním technologickým a vizuálním prvkům. Objevte snámi zajímavá fakta a zákulisní příběhy z natáčení tohoto revolučního filmu, který ovlivnil moderní kinematografii.

Jak by vypadal jízdní řád vlaku na nástupišti 9 3/4?

Zastavte se na londýnském nádraží King's Cross a prozkoumejte tajemství nástupiště 9 3/4. Odhalte jedinečný jízdní řád Bradavického expresu a magické záhady, které čekají na každého fanouška Harryho Pottera.