Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Humor Velká povalečská kniha Barta Simpsona

Velká povalečská kniha Barta Simpsona

SKU: 66726
Kategorie:,
176 

Osmá kniha sebraných komiksů Barta Simpsona! Když na to příjde, málokdo se umí povalovat tak, jako Bart Simpson - Snad s výjimkou jeho otce, Homera Simpsona! V této knize nicméně na Homerova prvorozeného čeká také hromada nových dobrodružství. Bude muset ochránit Springfield před zločinci, odstartuje vlastní pořad v rádiu, vydá se na osamělé tažení proti čtenářskému šílenství ve městě, pořídí si jízdenku na velkou vlakovou loupež, podlehne nákupní horečce v Krustyho obchodě s hračkami, a monoho, mnoho dalšího. Sundejte si proto boty, pohodlně se usaďte, hoďte veškeré starosti (a domácí práce) za hlavu a pojďte se chvíli povalovat s králem všech povalečů... Bartem Simpsonem!

Velká povalečská kniha Barta Simpsona na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVelká povalečská kniha Barta Simpsona

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.

Deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly hodnoty přátelství, odvahy a lásky

V tomto článku představujeme deset nejlepších citátů z Harry Pottera, které nás inspirovaly a ukázaly nám sílu přátelství, odvahy a lásky. Tato moudra nám připomínají důležitost našich voleb, hodnoty charakteru, síly vzpomínek a lásky. Díky J.K. Rowlingové za to, že nás naučila těmto životním lekcím prostřednictvím světa Harryho Pottera.

Konec světa – je na dosah?

Na sklonku uplynulého tisíciletí se lidstvo rozdělilo do dvou táborů. První skupina nakupovala konzervy a utíkala se skrýt do pomyslných hor, hnaná vidinou nezadržitelného...