Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Svetry Vánoční svetr Star Trek – žlutý

Vánoční svetr Star Trek - žlutý

SKU: 66726
1. Velikost

XL

2. Velikost

M

3. Velikost

L

944 

Oslavte Vánoce ve Star Trek stylu! Tento vánoční svetr s motivy ze slavného seriálu vám přinese vesmírnou zábavu a pohodlí. Svetr v syté, žluté barvě ocení všichni taktičtí důstojníci a inženýři Hvězdné flotily! Přidejte trochu dilithia do komory a v záři pulzujícíh prstenců warpového jádra si užijte ty nejlepší startrekové Vánoce! Svetry ručně měříme, pro vaši maximální spokojenost!

Vánoční svetr Star Trek - žlutý na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVánoční svetr Star Trek - žlutý

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Snění jako klíč k duši: Jak rozluštit tajemství svých snů.

Sny jsou oknem do budoucnosti a zrcadlem duše, odhalující naše emoce, touhy a obavy. Od biblických příběhů až po moderní psychologii, snění nám pomáhá lépe poznat sebe sama. Naučte se, jak rozumět svým snům bez zbytečných knih nebo seminářů.

Země zasažena: Příběh Tunguzského meteoritu a jeho kosmického ohrožení

Exploze Tunguzského meteoritu v roce 1908: nezapomenutelná připomínka kosmické síly a výzvy ochrany naší planety před vesmírnými hrozbami. 🌌💥

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Hvězdy Star Wars: Co dělají herci dnes?

Článek se zaměřuje na hvězdy Star Wars a zjišťuje, co dělají dnes. Zahrnuje takové ikony jako Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher a další. Přečtěte si, jak se jejich kariéry vyvíjejí po roli ve Star Wars.