Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Svetry Vánoční svetr Star Trek – červený

Vánoční svetr Star Trek - červený

SKU: 66481
1. Velikost

XL

2. Velikost

M

3. Velikost

L

1065 

Oslavte Vánoce ve Star Trek stylu! Tento vánoční svetr s motivy ze slavného seriálu vám přinese vesmírnou zábavu a pohodlí. Svetr v syté, červené barvě ocení všichni velící důstojnící hvězdné flotily! Nechte zimu za dveřmi přetlakové komory a v teple svého kapitánského křesla zvolejte: Make it so! Svetry ručně měříme, pro vaši maximální spokojenost!

Vánoční svetr Star Trek - červený na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíVánoční svetr Star Trek - červený

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Údolí, které nahání hrůzu

Na naší planetě existují místa, která jakoby si pamatovala události, jež se v nich odehrály. Na některých hradech či zámcích se tak ozývají hlasy,...

Významnými ulicemi Staré Prahy: Příběhy a tajemství

Praha je město plné historie, tajemství a příběhů. Ve Staré Praze, srdci českého hlavního města, najdeme řadu významných ulic, které jsou svědky času a historie. Každá z nich má svá vlastní tajemství a příběhy, které jsou předávány z generace na generaci.

Kostely nebo energetická centra

Tajemství Stonehenge a Newgrange, starodávných megalitických staveb, které jsou centrem legend a historie. Jak využívaly sluneční a zemskou energii, k čemu sloužily a jaký byl jejich účel?

Snění a vize v Zaklínačském světě

Ve světě Zaklínače od Andrzeje Sapkowského hrají sny a vize klíčovou roli. Odhalují budoucnost, dávají hrdinům směr a odkrývají minulost. Nejznámějšími postavami se schopností vidět sny a vizie jsou Geralt a Ciri.