Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Průvodci The Witcher Official Cookbook

The Witcher Official Cookbook

SKU: 66726
695 

Oficiální kuchařka ze světa Zaklínače vám pomůže nahlédnout pod pokličku těm nejlepším kuchtíkům, kuchařkám a kulinářským mistrům, kteří se inspirovali ve světě herního Zaklínače. V knize najdete osmdesát lahodných receptů, které vám připomenou všechna místa, která jste si ve hře oblíbili. Od idylických zákoutí Bělosadu, přes vybrané pochoutky přístavního Novigradu až po luxusní delikatesy pohádkového Toussaintu. To vše je doplněno nádhernými fotografiemi. Kniha je v angličtině. Eighty mouthwatering and restorative recipes inspired by the bestselling video game series The Witcher, from hearty tavern fare and fortifying drinks to lavish banquets for feasts with friends. Take a culinary journey through the fantastical world of The Witcher with thoughtfully imagined, flavorful recipes inspired by The Witcher s expansive settings, characters, and lore. In this beautifully photographed cookbook, Anita Sarna and Karolina Krupecka, the creators of fan-favorite food blogs Nerds Kitchen and Witcher Kitchen, share their meticulously-researched, immersive recipes that give fans a taste of the distinct flavors a witcher might sample as he travels the countryside in search of monsters to slay and coin to earn. These dishes celebrate local and seasonal ingredients while adding unique twists that form a culinary map of the Continent and beyond. Warm up over a bowl of fragrant stew or juicy baked fruit from the namesake trees of White Orchard; end a hard journey to Velen with a hearty, rustic meal at the local tavern; enjoy an aromatic snack as you stroll the markets of Oxenfurt; sample dishes from near and far in the diverse port city of Novigrad; dine on freshly-caught fish and mulled drinks on the islands of Skellige; feast on rich dishes in the sun-drenched climates of Toussaint and Beauclair; or forage on the perilous road to Kaer Morhen to learn the edible secrets of the witcher s keep. Transport your kitchen to another world with the tempting scents and flavors in The Witcher Official Cookbook.

The Witcher Official Cookbook na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Witcher Official Cookbook

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Indiáni z Venuše

Indiáni z jezera Titicaca a jejich víra v mimozemský původ. Pocházeli jejich předci z Venuše? Historické záznamy, nálezy zlatých desek a teorie naznačují spojitost starověkých civilizací s vesmírnými návštěvníky.

V Srbsku exhumovali upíra aby mu probodli srdce a tělo spálili na hranici

Příběh sedláka Petra Plogajoviče z roku 1725, jehož úmrtí vyvolalo v srbské vesnici upíří hysterii. Ta skončila, až když mu bylo kůlem probodnuto srdce a jeho tělo spáleno na hranici.

Krutá Milada z Lichnice

Jednou z historických památek Železných hor je zřícenina hradu Lichnice. Nachází se na skalnatém vrcholu nad městečkem Třemošnice a je obklopena dvěma roklemi. Jako letopočet...

Největší záhady podmořského světa

Podmořský svět skrývá mnoho záhad a tajemství, od legendárního Bermudského trojúhelníku, přes nejhlubší místo na Zemi - Mariánský příkop, až po záhadné podmořské hory a legendu o ztracené Atlantidě. Objasňování těchto tajemství představuje výzvu pro vědce z celého světa.