Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

Home Fantasyobchod Knihy v angličtině The Art Of Arkham Horror

The Art Of Arkham Horror

SKU: 64917
1154 

The Art Of Arkham Horror je anglicky psaná velkoformátová kniha obsahující barevnou kolekci ilustrací vyšetřovatelů, jejich spojenců i monster z hororového světa Call of Cthulhu podle díla H. P. Lovecrafta. Kniha je v angličtině. Explore the witch-cursed, legend-haunted world of Arkham Horror with an expansive tome that showcases material from the hit tabletop games and each of their expansions! Inspired by the works of H.P. Lovecraft, the bizarre and terrifying town of Arkham, Massachusetts, is peopled with courageous townsfolk, wise mystics, and curious academics who seek to understand the unknowable ancient entities that dwell at the edge of our reality. This full color hardcover collection showcases dynamic illustrations of the investigators and their allies, as well as the monsters directly inspired by the Cthulhu Mythos - even the Ancient Ones themselves! Alongside the eldritch creatures and intrepid investigators, each brooding location is beautifully rendered in a large, lush format so that readers can examine every amazing detail. Dark Horse Books and Asmodee join forces to present The Art of Arkham Horror! This volume is a must-have for any fan of table-top gaming or H.P. Lovecraft lore!

The Art Of Arkham Horror na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíThe Art Of Arkham Horror

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Vyvolávání duchů: Metody, rizika a doporučení pro bezpečnou komunikaci se světem duchů

Článek se zaměřuje na téma vyvolávání duchů a poskytuje informace o různých metodách, rizicích a doporučeních pro ty, kteří se chtějí snažit navázat kontakt se světem duchů. Zároveň upozorňuje na nutnost respektování duchů a dodržování etických zásad.

Kostlivci a další přízraky ožívají na Vyšehradě

Pojďmě se podívat na strašidla a podivné bytosti, které činí Vyšehrad tajemným. Psychotronikové tvrdí, že se pod Vyšehradem nachází tajné a neprobádané prostory. Je tu také sestava kamenů zvaná Čertův sloup. Ta odkazuje na legendu o kanovníkovi, který propadl hazardu. Kolem nedaleko stojící Rotundy sv. Martina se to zas prý po nocích hemží nejrůznějšími přízraky.

Ostrov panenek v Mexiku: Záhadná a děsivá turistická atrakce plná visících panenek!

Isla de las Muñecas neboli Ostrov panenek je záhadnou a děsivou turistickou atrakcí v Mexiku, která je plná stovek visících panenek. Legenda praví, že tyto panenky zavěsil farmář, aby uklidnil ducha utopené dívky, což z návštěvy ostrova dělá velmi strašidelný zážitek.

Mořské panny nebo kapustňák?

Už od pradávných dob provázely námořníky na jejich cestách báje a pověsti o mořských pannách. Tento mýtický tvor představoval napůl ženu a napůl rybu....