Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Puerh Puerh Simao – Mini Tuo Cha

Puerh Simao - Mini Tuo Cha

SKU: 66726
Kategorie:,
94 

Puerh Simao - Mini Tuo Cha je čaj základní třídy, slisovaný z lámaného typu listu do malých mističek k praktickému použití. Čaj má temně rudý nálev velmi chutné, příjemně zemitě nasládlé chuti s decentním krémovým aroma. 1 ks má cca 5g. Tip na přípravu 100 °C 3 minuty 1ks na 0,25l V jakém balení vám %jmeno_caje_h1% dorazí? Přečtěte si více o tom, jak balíme čaje.

Puerh Simao - Mini Tuo Cha na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíPuerh Simao - Mini Tuo Cha

z kategorie:,
spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Podivné zjevení u Starého Plzence děsí ještě dnes

Šokující setkání! Čtyři chlapci ze Starého Plzence prožili chvíle hrůzy, když v přírodě za městem narazili na obří žlutě zářící postavu. Kdo to byl, odkud pochází a kde se v kraji pod Radyní vzal?

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Nikola Tesla: Tajemný vizionář, jehož práce změnila svět

Nikola Tesla - geniální vynálezce elektromagnetismu, tvůrce střídavého proudu a bezdrátové telegrafie. Jeho práce změnila svět a jeho vizionářské myšlenky inspirovaly generace.

Kde bydlí duchové

Nejnovější průzkumy ukazují, že duchové mohou být spojeni s čtyřmi hlavními faktory: problematickými rodinnými vztahy, nesmířenými dušemi zemřelých, nevhodnými místy pro stavbu a spiritistickými praktikami. Tyto faktory mohou vést k jevům, které lidé vnímají jako přítomnost duchů.