Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Monumental (česky)

Monumental (česky)

SKU: 66726
2159 

OSUD CIVILIZACE JE VE VAŠICH RUKOU! Monumental je civilizační hra řízená kartami pro 1 až 4 hráče, kdy v různých historických obdobích budete vojskem dobývat nové oblasti, zdokonalovat technologie, vybírat nejvhodnější kulturní politiku a stavět dechberoucí divy světa. Vyberte si některou z 5 dostupných civilizací a přiveďte svůj lid k věčné slávě! Každý z hráčů má ve hře Monumental na starosti jednu z civilizací. Kam vás zavane osud a čím se zapíšete do historie? Rozhodnete se jít cestou krvežíznivého bojovníka, stane se vaše civilizace centrem kulturního rozvoje a vědeckého pokroku nebo se zapíšete do historie svým bájným městem? Rozšiřujte svou civilizaci výstavbou nových budov a divů světa ve městě, zdokonalujte se ve vědeckých objevech nebo kulturním rozvoji a svá vojska použijte k anexi nových provincií. Na konci hry vyhrává hráč, který získal nejvíce vítězných bodů. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 105 karet civilizace 54 karet rozvoje 30 karet základních budov 20 karet Automy 24 karet hrdinů a nestvůr 40 mapových dílů terénu 70 žetonů jednotek, zvědů a opevnění 226 dalších žetonů 44 barevných žetonů 1 pravidla hry 1 průvodce mapami Zaujala vás tato hra? Mrkněte na recenzi na našem blogu!

Monumental (česky) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMonumental (česky)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

Démon zvaný Bazilišek

Jedním z nejhrůznějších mystických stvoření, které bychom našli v legendách východu i západu, je bazilišek. V mystice mnoha národů byl tento tvor symbolem zla,...

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.