Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Monopoly Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Monopoly Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

SKU: 66481
599 

Vydejte se do říše plné magie a monster v deskovce Monopoly Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, která se inspirovala stejnojmenným filmem. Desková hra je plná ilustrací hlavních postav a míst, které znáte z filmu. Vydejte se na průzkum světa Forgotten Realms a objevujte tajemná zákoutí Sword Coast (Mečové pobřeží) a Underdark (Podtemno). Hasbro přináší ověřenou deskovou hru, která zvládne zabavit i děti a dospělé, ovšem tentokrát v kabátu inspirovaném filmem podle nejhranější RPG – Dungeons & Dragons. Naprostá povinnost pro všechny, kdo mají rádi hry na hrdiny a pro fanoušky filmu Honor Among Thieves.

Monopoly Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíMonopoly Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Co nás Pán Prstenů učí o přátelství, odvaze a oběti

Pán Prstenů, epická trilogie J.R.R. Tolkiena, je nejen úspěšným fantasy příběhem, ale také zdrojem cenných lekcí o přátelství, odvaze a oběti. Tyto hodnoty jsou klíčovými tématy celého díla a jsou stále relevantní pro naše životy. Přečtěte si náš článek a objevte, co nám Pán Prstenů učí o těchto hodnotách.

Jaký by byl Pán Prstenů bez Gluma? Alternativní scénáře

Pán prstenů je jedním z nejvíce vlivných fantasy příběhů a jeho postavy jsou velmi komplexní a složité. Co kdyby ale jedna z těchto klíčových postav, Glum, vůbec neexistovala? Jak by se změnila sága o Pánu prstenů? Představme si několik alternativních scénářů.

Šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, které jste možná nevěděli

Podívejte se na šest nejzajímavějších faktů o Gandalfovi, ikoničtí postavě ze Středozemě J.R.R. Tolkiena. Odkryjte inspiraci pro jeho postavu, jeho pravé jméno, schopnosti, vztah k tabáku, jeho vlastnictví jednoho z Tří prstenů a historii jeho meče. Gandalf je komplexní postava s hlubokou historií a zajímavými detaily.

Bohové z Kančendžengy

Strmé vysokohorské štíty vzbuzovaly odnepaměti v člověku bázeň a posvátnou úctu. V řadě legend a mýtů bývaly vrcholky hor označovány jako místa, kde bydlí...