Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Deskové hry Kroniky Avelu: Nová dobrodružství

Kroniky Avelu: Nová dobrodružství

SKU: 66726
949 

Hrdinové Avelu, vítejte! I když jste již porazili Bestii z Černého měsíce, zlo nikdy nespí. Bohové tří zlých měsíců využili chvíle oslabení svého pána a rozhodli se, že budou v útoku na Avel pokračovat po svém. Není čas na odpočinek, království a jeho obyvatelé potřebují vaši pomoc! Nová dobrodružství jsou rozšíření pro kooperativní deskovou hru Kroniky Avelu se spoustou nového obsahu. Hrdinové Avelu, vítejte! I když jste již porazili Bestii z Černého měsíce, zlo nikdy nespí. Bohové tří zlých měsíců využili chvíle oslabení svého pána a rozhodli se, že budou v útoku na Avel pokračovat po svém. Není čas na odpočinek, království a jeho obyvatelé potřebují vaši pomoc! Pusťe se do kampaně Úlomky zla : Přepadení hradu - zničte lstivé plány ropušáků a nedovolte jim ukrást měsíční úlomky. Vzácný náklad - ochraňte vůz, který převáží úlomky měsíců do čarodějovy dílny. Měsíční disky - nabijte měsíční disky energií a vytvořte magický štít chránící Avel. Nebo přidejte do hry jeden ze 4 univerzálních herních režimů: Měsíční ještěr - seznamte se s alternativním příběhem a utkejte se s tříhlavým Měsíčním ještěrem. Oberon - využijte pomoci mocného panovníka Oberona a jeho magického vybavení. Titánie - využijte pomoci mystické vládkyně Titánie a jejích magických duchů. Krutí lovci - zastavte služebníky zlých měsíců a zachraňte z jejich spárů magické duchy. Rozšíření obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 13 miniatur k sestavení 2 půldíly 1 díl Měsíčního ještěra 12 žetonů Měsíčního ještěra 3 žetony měsíčních úlomků 8 žetonů magického vybavení 12 žetonů magických duchů 3 ukazatele houževnatosti 6 žetonů příšer 1 almanach 1 návod k sestavení 24 prázdných žetonů k dotvoření 1 herní příručka 1 pravidla

Kroniky Avelu: Nová dobrodružství na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKroniky Avelu: Nová dobrodružství

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Legenda o Golemovi: Pražský mýtus nebo skutečnost?

Golem, tajemný středověký obr, je jedním z nejvýznamnějších symbolů Prahy. Je spojen s Rabi Loewem, který ho vytvořil k ochraně židovské komunity. Ale je tato legenda založena na skutečnosti nebo je to jen mýtus? Při zkoumání podrobností o této fascinující postavě se pokusíme odpovědět na tuto otázku.

Turínské plátno: Od obrazu Ježíše k vědeckým otázkám

Turínské plátno: Záhadný artefakt s vyobrazením muže zanechává otázky týkající se jeho původu a pravosti. Objevte historii této relikvie a přečtěte si o výsledcích vědeckých studií, které nahlížejí do jeho tajemství.

Časové paradoxy: fascinace a záhady cestování časem

Článek se zabývá konceptem časových paradoxů a cestování časem. Zabývá se hlavními typy paradoxů, jako je "paradox dědečka" a "paradox sebeovlivnění", a diskutuje o možných dopadech těchto paradoxů na naše chápání světa.

Jak se Sauronova zbraň – Prsten moci – stala nejikoničtějším prvkem fantasy literatury

Prsten moci je jedním z nejvýznamnějších prvků fantasy literatury. Tento artefakt symbolizuje moc, korupci a touhu, a jeho příběh strhává pozornost čtenářů po celém světě. Jak se stal ikonou? Pojďme se na to podívat.