Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Kachničky TUBBZ Kachnička TUBBZ Iron Maiden – Cyborg Eddie (First Edition)

Kachnička TUBBZ Iron Maiden - Cyborg Eddie (First Edition)

SKU: 66726
630 

Sběratelská kachnička TUBBZ v podobě Cyborga Eddieho, maskota heavy metalové kapely Iron Maiden bude ozdobou každé koupelny i sbírky. Jde o první edici - označení First Edition nese kachnička na své spodní straně a krabička je označena nálepkou. Kachní Cyborg Eddie je dodáván ve stylové černé vaničce s logem Iron Maiden. Vaničku využijete jako podstavec (samostatně nebo v kombinaci s průhledným krytem).

Kachnička TUBBZ Iron Maiden - Cyborg Eddie (First Edition) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíKachnička TUBBZ Iron Maiden - Cyborg Eddie (First Edition)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Démoni z pekla

Ve Stvořidlech u Ledče nad Sázavou žil na stráni u lesa líný sedlák. Pověst vypráví, že neobdělával pole a jeho děti neměly co jíst....

Průvodce rasami Středozemě: Od elfů po hobity

V úchvatném světě J.R.R. Tolkiena objevujeme nesčetné rasy a druhy bytostí. Tento průvodce vám představí hlavní rasy Středozemě, od elfů až po obyvatele rovněž oblíbené rasy hobitů.

10 fascinujících faktů o filmové sérii Harry Potter, o kterých možná nevíte

Připravte se na cestu za kulisami filmové série Harry Potter - od autorských práv J.K. Rowling, přes skutečné tetování Garyho Oldmana, až po emotivní poslední scénu hlavních herců. Tento článek odhaluje deset fascinujících faktů, které možná ani největší fanoušci neznají.

Stane se lidstvo otrokem umělé inteligence?

Diskuse o potenciálních důsledcích umělé inteligence se objevují stále častěji. Nejkontroverznější názor je ten, že lidstvo by se mohlo stát otrokem umělé inteligence. Je to ale skutečná hrozba nebo jen dystopická představa?