Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Příběhové příručky Dungeons & Dragons Phandelver and Below: The Shattered Obelisk

Dungeons & Dragons Phandelver and Below: The Shattered Obelisk

SKU: 66334
1186 

Phandelver and Below: The Shattered Obelisk vám přináší zábavnou a akcí nabitou kampaň, která provede vaše postavy od 1. do 12. úrovně. Součástí knihy je i klasické dobrodružství Lost Mines of Phandelver, které poprvé vyšlo v roce 2014 jako součást Starter Kitu pro Dungeons & Dragons. Na dobrodružství pak navazuje epická kampaň, která vás provede malebným městečkem Phandalin i hrůzami, kterým budou vaši hrdinové muset čelit. Příručka je v anglickém jazyce. Uncover a new threat to Phandalin in this timeless dungeoneering adventure for the world’s greatest roleplaying game. Phandelver and Below: The Shattered Obelisk is a high-fantasy adventure that begins in the beloved town of Phandalin as it faces unimaginable danger. Whether the heroes are newcomers to Phandalin or are returning after the acclaimed Dungeons & Dragons adventure Lost Mine of Phandelver, they discover hints of a threat lurking below the town. The heroes soon learn that the cult of a malevolent entity has set its sights on transforming Phandalin into the capital of its evil empire. To save the town from oblivion, the heroes must uncover a nefarious plot and confront the otherworldly cultists directly. Contents: Offers new Dungeon Masters and players the opportunity to dive into their first full-fledged Dungeons & Dragons adventure. Retains the beloved Lost Mine of Phandelver quests that unfold into a brand-new adventure with classic D&D themes and a tinge of horror. Presents a bestiary with approximately two-dozen new creatures that showcase psionic magic, body horror, and more. Provides a magic appendix that includes new consumable metamagic items and duergar magic. Includes a double-sided poster map with the Phandalin region on one side and the town of Phandalin plus key encounters in the adventure on the other.

Dungeons & Dragons Phandelver and Below: The Shattered Obelisk na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDungeons & Dragons Phandelver and Below: The Shattered Obelisk

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Jaké by to bylo být profesorem v Bradavické škole kouzel a čar?

Představte si, že jste profesorem v Bradavické škole kouzel a čar. Máte přístup k nespočetnému množství knih a kouzelnických artefaktů, učíte mladé kouzelníky a čarodějky a jste součástí prestižních řad učitelů. Tato role s sebou přináší také výzvy, neboť svět magie je plný nebezpečí. Vaše mise? Vzdělávat, inspirovat a chránit své studenty.

Záhadní Inkové

Na mohutných hřebenech And se v délce více než 3600 kilometrů rozprostírala tajemná říše, kterou obývali prapůvodní obyvatelé Peru Inkové. Na první pohled by...

Deset nevyřešených záhad ze série Harry Potter, které stále poutají fanoušky

Série knih o Harrym Potterovi od J.K. Rowlingové láká fanoušky po celém světě nejen svými dobrodružstvími, ale také řadou nerozřešených záhad. Představujeme deset otázek, které autorka dosud nevyřešila a které lákají k vysvětlení.

Duch syna zachránil stařence život

Článek popisuje příběh paní Magdaleny, která se setkala s duchem svého zemřelého syna a díky němu unikla smrti. Podobné příběhy setkání s duchy blízkých a zemřelých jsou zaznamenány po celém světě a někdy se ukážou jako ochrana před nebezpečím.