Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img
Home Fantasyobchod Dárkové sady Dárkový set Harry Potter – Colorful Crest, 11 předmětů

Dárkový set Harry Potter - Colorful Crest, 11 předmětů

SKU: 66726
564 

Dárková sada pro fanoušky knih a filmů o Harry Potterovi v sobě ukrývá spoustu užitečných pokladů: zápisník formátu A5, pero, 2 archy samolepek, 2 tužky, 12 listů dopisního papíru, gumu, 6 obálek, ořezávátko, 15 cm dlouhé pravítko a 5 menších setů samolepek. Samotnou krabici v podobě kufříku využijete také jako úložnou krabičku pro vaše cennosti.

Dárkový set Harry Potter - Colorful Crest, 11 předmětů na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíDárkový set Harry Potter - Colorful Crest, 11 předmětů

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka a její záhadný původ

Mitchell-Hedgesova křišťálová lebka, známá také jako Lebka zkázy, je jedním z nejzáhadnějších artefaktů spojených s mayskou civilizací. Objevena byla v roce 1927 v Belize a dodnes fascinuje svou detailní zpracovaností a tajemnými legendami. Přestože moderní věda naznačuje její možný novější původ, lebka zůstává symbolem lidské fascinace tajemstvím starověkých kultur.

Jak by vypadal každodenní život v Hobitíně: Pohled do hobitské kultury

Prozkoumejte každodenní život v Hobitíně a nahlédněte do hobitské kultury. Objevte, jak stravování, společenský život, řemesla a láska k přírodě utvářejí hobitský způsob života. Pojďme se ponořit do prostých radostí a poklidné existence v tomto idylickém vesnickém prostředí.

Samhain, brána do světa mrtvých

Keltský svátek Samhain je symbolem začátku zimy. Lidé se loučí s bohatstvím přírody a připravují se na chladné měsíce. Je to období plné rituálů, při kterých se komunikuje s duchy a vzpomíná na zesnulé. Samhain se dodnes slaví v různých formách po celém světě. Jedné takové jsme se zúčastnili.

Vývoj postav v Avatarovi: Jak James Cameron přetváří narativní kouzlo sci-fi

James Cameronův "Avatar" představuje výjimečný vývoj postav, který posouvá hranice filmového vyprávění. Tento článek se pokusí analyzovat a diskutovat vývoj postav v tomto mistrovském díle.