Harry Potter
logo STAR WARS
logo pán prstenů
MARWEL
Game of Thrones
dungeons dragons
Zaklínač
warhammer

Články

spot_img

Caesar! (česky)

SKU: 66726
699 

Caesar! (české vydání) je vzrušující hra, ve které se dva hráči chopí rolí velitelů legií a pokusí se získat klíčové provincie - a tím i vládu nad celým Římem do svých rukou. Desková hra Caesar! má jednoduchá pravidla a krátkou hrací dobou, přesto ale vyžaduje mnohá nesnadná rozhodnutí! Vaše jednotky představují žetony, které si vylosujete každý ze svého sáčku. Ve hře nebudou probíhat bitvy řízené kartami nebo kostkami, ale půjde o co nejpromyšlenější nasazení vašich zdrojů na pomezí provincií, abyste dosáhli strategické výhody vedoucí ke konečnému vítězství. Hru zpestří doplňkové moduly - použití jedu a nasazení mocných centurionů rozšíří vaše taktické možnosti. Pomocí jedu můžete poškodit soupeře tak, že mu omezíte zdroje, jimiž disponuje. Centurioni zase vám umožní získat ještě větší vliv v tu pravou chvíli. Kontrolní stanoviště pak mohou získat namísto zvýšení vlivu jinou důležitou výhodu. Hra obsahuje česká pravidla. Obsah balení: 1 herní plán 86 žetonů 2 zástěny 2 plátěné sáčky pravidla hry 10 taktických destiček pro sólový režim Odkazy pravidla (pdf, česky)

Caesar! (česky) na imago.cz

zakoupíte na IMAGO.cz (dříve Fantasyobchod.cz)

zbožíCaesar! (česky)

spot_img

Tipy z nákupní galerie

Zboží z filmů a seriálů: Harry Potter, Zaklínač, Hra o trůny, Pán prstenů, Marvel, Hvězdné války, Assassins Creed, World of Warcraft

spot_img

Nejnovější články - magazín ze světa záhad, tajemna a fantasy ...

Technologie lovu duchů od seancí po moderní detektory

Historie a vývoj technologií používaných v lovu duchů: Od raných spiritistických seancí, přes první elektronické detektory, až po dnešní sofistikované termovizní kamery a senzory pohybu, které otevírají nové možnosti v pochopení paranormálních jevů.

Nadbytečná kila zkuste rozchodit

Téma hubnutí a obezity je stále aktuální a mnoho lidí se snaží hubnout pomocí různých zaručených diet, tablet a posiloven. Nicméně v dnešním článku se dozvíte, že hubnutí lze úspěšně docílit i bez těchto věcí. Klíčem k úspěchu je jednoduchá rovnice: příjem energie musí být menší než její výdej.

Edward Kelley: Kontroverzní alchymista a jeho fascinující příběh

Edward Kelley, alchymista a okultista, je známý svými pokusy o přeměnu obyčejných kovů na zlato. Proslavil se díky spolupráci s Johnem Deem a svou kontroverzní kariérou, která zahrnovala obvinění z podvod; a krádeže.

Co se starým chlebem – 5 tipů

Tradiční recepty na využití starého chleba: od chlebové polévky přes chlebové bramboráky až po originální pizzu. Tyto jednoduché a úsporné nápady našich babiček promění starý chléb v chutné pokrmy.